Telekomunikace

BECOMME schváleno ženami seznamovací kouč pro chlapy v telefonu

Líbí se ti dívka, ale nevíš, jak ji oslovit nebo jak se s ní bavit? Nebo stále zkoušíš sbalit ženu na Tinderu, Badoo, Senamce nebo facebooku? Řešíš s ní vztah a zasekl ses na mrtvém bodě?

Pokud nevíš, co bys ženě při seznamování měl říct nebo napsat, nevíš, proč ti neodpovídá, máš hrůzu z trapného ticha na rande, nebo nevíš, kdy bys ji měl políbit, jistě oceníš rádce v podobě aplikace v telefonu, která ti s mnoha „seznamovacími“ problémy pomůže. A tuto pomoc oceníš také v případě, že už jsi ve vztahu a chceš jej nějak oživit.
Řešením je aplikace Becomme se speciálním obsahem pro muže, vytvořená ve spolupráci se ženami. Při vývoji obsahu aplikace vývojáři údajně věnovali hodně času praktickému testování reakcí žen na hlášky a náměty, které aplikace nabízí mužům, kteří chtějí zlepšit své komunikační schopnosti při kontaktu se svými protějšky. Proto se tvůrci aplikace nebojí prohlásit, že Becomme je aplikace schválena ženami.

Stáhni si aplikaci Becomme a získej více než 3000 kombinací oslovovacích hlášek a spoustu témat na rande, o kterých se se svojí vyvolenou můžeš bavit. Obsah je dostupný v angličtině, španělštině, slovenštině a češtině.

Aplikace je prakticky rozdělená do čtyřech sekcí: oslovení, rande, vztahvýzvy. V každé z nich najdeš teoretickou část, která popisuje hlavní a nejdůležitější zásady komunikace se ženou. Praktická část obsahuje tipy a nápady, které lze využít při zahájení komunikace, včetně návrhů konkrétních hlášek pro rozjezd rozhovoru, když nevíš, jak začít rozhovor při seznamování, anebo když se komunikace ve stávajícím vztahu dostane do stereotypu. Becomme je zkrátka pomocníkem pro první rande i oživení komunikace v dlouhodobém vztahu.

Aplikace nabízí také know how pro sebezdokonalování ve speciální sekci výzva – tréninkem s aplikací se z nudného a zakřiknutého introverta můžeš proměnit na atraktivního a vtipného společníka. Chce to jen trpělivost a špetku odvahy při využívání více než 3 000 variant úvodních oslovení či námětů k diskusi.

Za vyzkoušení nic nedáš – aplikaci si můžeš stáhnout bezplatně v App Store, Google play i na webu becommeapp.com. Použití je také zdarma a není nutná ani registrace. Becomme funguje v operačním systému iOs i Android. Aplikace je k dispozici také pro Apple Watch, takže je možné například na rande používat fráze bez nahlížení do telefonu.

Becomme má graficky přitažlivé a přehledné uživatelské prostředí s intuitivním ovládáním. Aplikaci vytvořila parta chlapů, kteří chtějí zlepšit tvoje výsledky se ženami. Dávají ti touto aplikaci do rukou tajnou zbraň, díky které budeš mít vždy co říct, když uvidíš krásnou ženu a budeš za ní chtít přijít. Zvol si místo, či situaci a okamžitě získej přístup k několika možnostem, které jednoduše fungují.

Vše je pečlivě testováno na ženách. Možná některé věci nemusejí hned vypadat logicky, ale fungují. Tak Becomme vyzkoušej a uvidíš! Protože pokud ženu neoslovíš, máš 100% jistotu, že ji nezískáš.

BECOMME

Oslovení

Oslovuj ženy jak na internetu a seznamkách, ale i venku (např. ve škole, v práci, v obchodě, v MHD atd.). Je tady pro tebe připravených více než 3000 kombinací oslovovacích hlášek.

Rande

Došla ti slova a nevíš, co říct? Využij jedno ze 100 témat ke konverzaci. Už nebudeš muset na rande mluvit jen o počasí.

Vztah

Nevíš, jestli už spolu opravdu chodíte? Nebo jak upevňovat váš vztah? Poradíme ti a navíc ti ukážeme více než 200 způsobů, jak si vztah okořenit.

Výzva

Získej každý den jeden jednoduchý úkol a staň se z plachého chlapce pravým sebevědomým mužem, u kterého ženy udělají „Vrrrr“.

Redakčně zpracovala: Milena Hurajová, Foto: internet a archivy firem