Aktuality, Kultura

AVION Shopping Park Brno – Den, kdy se budu mít ráda

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme. Jsme-li zdravé a šťastné uvnitř, odrazí se to i na naší kráse a tudíž na našem sebevědomí. Proto se v roce 2018 zaměříme na dva aspekty tvořící harmonii v nás – zdraví a duchovno. Pojďte si s námi v tento den připomenout, že se musíme na prvním místě mít skutečně rády takové, jaké jsme … uvnitř i vně.

Zveme vás na úspěšnou akci na podporu ženského sebevědomí s pestrým programem v brněnském AVION Shopping Parku 10. března 2018.

Akci bude moderovat zpěvačka Zuzana Gamboa a můžete se těšit na hosty jako je Olga Lounová nebo hudební kapela Vesna a další.

Vezměte maminku, sestru, kamarádky nebo kolegyně a přijďte si užít krásný den ušitý na míru pro všechny ženy. Po celý den můžete v AVION Shopping Parku být součástí programu a nechat si poradit ohledně svého zdraví od praktických lékařů, psychologů a dermatologů, nutričních poradců,  terapeutů, poradců zdravého životního stylu. Povznést se nad problémy všedních dní s odborníky na životní harmonii, spirituálními múzami. Nechat se rozmazlovat a hýčkat od profesionálních stylistů, kadeřnic a vizážistek.

V AVION Shopping Parku Brno pro vás organizátoři připravili workshopy a přednášky zaměřené na zdraví, krásu a sebevědomí, slevy a výhodné nákupy u partnerů akce přímo v AVION Shopping Park Brno, malou pozornost pro každou ženu, tombolu plnou krásných dárků. Program se všemi slevami obdržíte u vchodu nebo registračního stánku ŽENY s.r.o.

Veškeré přednášky, sezení s odborníky a dárky v prostoru obchodního centra jsou pro vás v tento den ZDARMA