Aktuality, Kultura

Kulturní tipy

Večerní jízda jen pro dospělé

26. ledna 19.30–22.00 hod.
BONGO


Kubánská noc @Fléda

Taneční akce
26. ledna od 21 hod.
Fléda club


Fleret

Koncert
26. ledna od 20 hod.
Jazz bar U kouřícího králíka


PLES JAKO BRNO

Největší plesová událost Brna
27. ledna od 19 hod.
Fait Gallery


Závody v jízdě na skluzavce

27. ledna odpoledne
BONGO


Evropa 2 Live tour

Leoš Mareš Live
27. ledna od 22 hod.
WATT club, Brno


Kabaret

U Vrtaného kolena
Rozbijte prasátka přátelé! #12
27. února od 19.30 hod.
BURANTEATR


Maškarní karneval Karla Hejla

Dětská diskotéka
28. ledna od 15 hod.
ŠELEPKA – Šelepova No. 1


Pohádky ve Vile

Taneční představení
29. ledna ve 20 hod.
Vila Tugendhat


Ako sa (ne)stratiť vo svete:

Cestovateľský remix s živou hudbou
29. ledna 20–21.30 hod.
Café Práh


Vyhnání Gerty Schnirch

Představení o lidském osudu
29. ledna v 19.30 hod.
HaDivadlo


Skotsko – Patrik Dekan

Cestovatelská fotoprezentace
30. ledna 18–21
Hvězdárna a planetárium Brno


Vysvědčení

Dones vysvědčení, dostaneš dárek
31. ledna 14–19 hod.
BONGO


CUBA 2017

L. a M. Sochorcovi – fotky a videa z expedice
1. února v 19.00 hod.
KD Rubín


Prezident Blaník s delegací

Slavnostní brněnská premiéra filmu
2. února ve 20.30 hod.
Univerzitní kino Scala


Svatební veletrh 2018

Svatební SHOW
2.–3. února
Fait Gallery


Seminář šermu kordem (fleretem)

Škola francouzského šermu
3. února 10–16 hod.
Vila Stiassni


Makrobiotika – jídlo, které prodlužuje život

Martina Koukolová
3. únor 10–14 hod.
Avatar Brno – vegetariánská restaurace


Drum festival Brno

Mezinárodní setkání bubeníků
3. únor od 14 hod.
Laser Show Hall, Boby Centrum


Zemřít pro design

Promítání dokumentu
7. února 18.30 hod.
Středisko volného času, Lužánky


Mistrovství světa v pánském striptýzu 2018

Světová elita pánského striptýzu
9. února ve 20 hod.
Boby Laser show hall


Olympijský festival Brno 2018

Ochutnávka pravé olympijské atmosféry
9.–25. února
Brněnské výstaviště


Válka Roseových

Představení s M. Dlouhým
12. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Drahoušku, toužím po tobě

Představení s E. Čekanem
13. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Nábor born to fight 2018

Boxerská akce
13. února 19–20 hod.
Arena fight club Brno


Mandrage

Přidaný koncert
14. února v 19.30 hod.
SONO Centrum


Na Stojáka

L. Pavlásek, D. Čech, P. Cerha a T. Měcháček
14. února v 18 hod.
Metro music bar


Zítra to roztočíme, Jaroušku!

Představení s K. Kornovou a M. Maxou
15. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Morava 360

Pohled na Moravu z drona – dokument
16. února v 18.30 hod.
Hvězdárna a planetárium Brno


Sobotní závody na horolezecké stěně

17. února
BONGO


Pekař: Dvě duše Tour

Koncert
17. února od 20 hod.
Fléda club


Fašank

Degustace zabijačkových specialit
17. února 11–16.30 hod.
Otevřená zahrada


Prvorepublikový ples

Společenský ples Hotelu Slavia
17. února od 19 hod.
Hotel Slavia Brno


18. mezinárodní kongres aerobicmania

Sportovní akce FSS MU
17. února 9.30–17 hod.
Fakulta sportovních studií


STYL a KABO

Veletrh módy
17.–19. února
BVV


Extrem Food night

Degustační večer
18. února 18­­­–21 hod.
Klub cestovatelů Brno


Nedělní lekce tanga pro začátečníky

Taneční lekce – Argentinské tango v Brně
18. února 18–19.30 hod.
Tango studio (u Palečka), Koliště 23


Ani za milion!

Představení s A. Gondíkovou a J. Langmajerem
18. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Queenie

Koncert – world Queen tribute band
20. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Pavel Helán & Trio

Koncert
21. února v 19.00 hod.
KD Rubín


Napříč Jižní Amerikou

Cestovatelská přednáška Pavla Svobody
21. února 19–21 hod.
Café Práh


Pan Kaplan má stále třídu rád

Představení divadla Parnas
22. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Královské steaky

Kurz vaření
22. únor 16.30–21 hod.
Kuliner plus


Jak zvládat stres?

Přednáška
22. února 9–11.30 hod.
Business Success Brno


Dotkni se vesmíru a pokračuj

Komedie
23. února v 19 hod.
Městské divadlo Brno


Maximus Relax, aerobic, fitness

Sportovní akce
24. února 8–20 hod.
Maximus Resort


Animals and Friends (UK)

Jedinečný koncert
24. února v 19.30 hod.
SONO Centrum


Ovocnářský kurz

Řez ovocných stromů
24. února 8.30-12.30
Otevřená zahrada


Jak si postavit dům za 360 tis.

Přednáška Ondřeje Netíka
24. února 10–18 hod.
Knihovna Jiřího Mahena v Brně


Nekorektní skeče Tros Boys

Show J. Poláška, L. Pavláska, J. Žáčka
25. února v 19.30 hod.
KD Rubín


Glen Hansard

Koncert
25. února ve 20 hod.
SONO Centrum


Pozorování večerní oblohy

Astronomická pozorovatelna
28. února v 19 hod.
Hvězdárna a planetárium Brno


Festival chutí

Festival pro milovníky dobrého jídla a pití
1.–3. března
Brněnské výstaviště


La Película 2018

Festival španělské kinematografie
2.–4. března
Univerzitní kino Scala


Kurz pečení kváskového chleba

3. března 13–17.30 hod.
ŠELEPKA – Šelepova No. 1


Slavnosti moravského uzeného

6. ročník Slavností moravského uzeného
3.–4. března
Hrad Veveří


Vernisáž v Panelandu

Koprodukce HaDivadla a Moravské galerie
6. března v 17.30 a v 19.30 hod.
Uměleckoprůmyslové muzeum


MoveBreakers & ElectroSwing Night

Koncert
9. března od 20 hod.
Eleven club


Trosky/Zverina

Koncert – hip hop
10. března ve 20 hod.
Fléda club


Blešák/Flea Market

Veřejná burza
11. března od 14 hod.
Fléda club