Z titulní strany

LAS VEGAS OKOUZLILO CZECH&SLOVAK PHOTO GIRL I NEW EXPRESS

Petra s sebou do Vegas přivezla několik plavek, které patřičně provětrala. Počasí přímo vybízelo ke koupání.

Jako každý rok, odcestovala na podzim výprava nadšenců do Las Vegas. Návštěvy se zúčastnila i vítězka soutěže Czech&Slovak Photo Girl Petra Neuvirthová a NEW express u toho nemohl chybět.

„Tentokrát jsme odjížděli s myšlenkou, že ne vše může být tak veselé a „cool“ jako jsme byli v Las Vegas zvyklí. Cestovali jsme totiž týden po útoku, který spáchal v hotelu Mandalay Bay šílený střelec. Bezpečnostní kontroly probíhaly standardně důkladně a my jsme čekali, co si pro nás Las Vegas připraví tentokrát. Město bylo smutné a uplakané, ale překvapilo nás. I když odkazy na neštěstí lemovaly každý obchod a obchodníci rejžovali na potisklých tričkách a upomínkových předmětech, město jako takové působilo klidněji než jindy, ale přesto odhodlaně. Vegas přeci musí žít zábavou a musí přinášet nezapomenutelné zážitky. Nám se to splnilo a znovu a znovu děkujeme tomuto místu, které milujeme,“ řekl redakci NEW expressu Lukáš Trs, který jako zástupce organizátora zájezdů do Las Vegas a prezident soutěže Czech&Slovak Photo Girl pravidelně doprovází metropolí zábavy a hazardu vítězku této soutěže.

Členem výpravy byl i fotograf Vratislav Noha, který je oficiálním fotografem soutěže Czech&Slovak Photo Girl. Proto trávil většinu času s letošní Czech&Slovak Photo Girl Petrou Neuvirthovou. Výsledkem toho je množství snímků, na kterých Vráťa zachytil, jak si Petra pobyt ve Vegas užívala. NEW express byl u toho a hodnotíme to jako nezapomenutelný zážitek. „Příští rok opět odlétáme,“ zve všechny zájemce o lov zážitků v Las Vegas Lukáš Trs. Kontakt: tel.: 777 177 867, e-mail: lukas.trs@sixfresh.cz.