Aktuality, Zprávy

Prodejnu luxusních krasavců na čtyřech kolech uvedly do světa krasavice ze světa módy

Miroslav Hošek, šéf společnosti Hošek Motor, měl při otvírání nové luxusní prodejny AMG zřejmý důvod k radosti. S partnerkou Andreou Ungerovou (na snímku vpravo od něj) získali prestižní prodejnu a ještě byl obklopen dalšími krásnými ženami Evou Perkausovou či Mahulenou Bočanovou.

Milovníci luxusu a rychlosti, kteří ovšem nemají hluboko do kapsy, mají zase o důvod víc, aby si zajeli do Brna. Právě tam se totiž otevřelo nové prodejní a servisní centrum světoznámé značky AMG. A bylo to zahájení provozu s parádou, která přitáhla celou armádu fotografů a kameramanů nejen ze specializovaných motoristických časopisů. Nebylo se co divit. Mezi vozy a pozvanými návštěvníky se promenádovaly světovým titulem ozdobená Tereza Fajksová, Mahulena Bočanová, Eliška Bučková či Eva Perkausová. O módní přehlídku se postarala Andrea Verešová.

Mezi početnými podnikateli a milovníky rychlých koní pod kapotou se znakem trojcípé hvězdy byl nepřehlédnutelný „neposlušný“ fotbalista Tomáš Řepka s přítelkyní, o kterém zasvěcení vědí, že také sedlá vůz AMG.

Mimochodem, ten nejlevnější model přijde na zhruba 1 600 000 korun. Za „plnokrevníky“ této značky je však potřeba sáhnout mnohem hlouběji do portmonky a ceny vozů za tři i více milionů nejsou výjimkou. Výhodou však prý je, že tyto v podstatě na zakázku dělaní krasavci rozhodně neztrácejí na ceně a auto, které přišlo před zhruba deseti lety na 200 000 euro, se může prodat i za půl milionu eur. Brněnský showroom AMG Performance Centre je jediný na Moravě a vozy předvádí na 120 čtverečních metrech výstavní plochy.

Text a foto Marek Lukáš