Kultura

SVATEBNÍ VÍKEND NA ŠPILBERKU

Muzeum města Brna vás zve na Svatební víkend na hradě Špilberku. Právě zde si čím dál víc párů říká své ano v prostorách dýchajících historií. Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od Královské kaple s nádechem gotiky až po Jihozápadní bastion s výhledem na město. Zároveň se seznámíte s řadou profesionálních poskytovatelů svatebních služeb. Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu.

Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den. Pro zajímavost si můžete prohlédnout také historické svatební fotografie z různých dekád nebo retro obřad. Návštěvníky čeká i soutěž s firmou Balcar Diamonds, která zde představí nádherný diamant. Kdo si nejlépe tipne jeho hodnotu, vyhraje snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun.

Svatebním víkendem na Špilberku vás provede Jana Musilová, členka Městského divadla Brno. Uvidíte ji v roli moderátorky i zpěvačky. Akci můžete navštívit 4.–5. listopadu mezi 10.-17. hodinou. Vstupné je 80 Kč.