Telekomunikace

VYROBENO PRO PŘEŽITÍ – Extrémně odolná zařízení od Cat® Phones

Na veletrhu IFA v Berlíně společnost Cat® Phones představila tři nové přírůstky do své řady odolných zařízení pro mobilní komunikaci – vylepšené chytré telefony Cat S41 a Cat S31 a první odolný tablet Caterpillar T20 – špičková extrémně odolná komunikační zařízení, která vás udrží ve spojení bez ohledu na to, co den přinese, a nikdy vás nenechají v nouzi.
Telefony značky Cat používají uživatelé, kteří pracují v průmyslu a provozují ve volném čase aktivity, při kterých je jejich mobilní telefon vystaven velkým nárokům. Pohybují se v oborech, jako je například stavebnictví, zemědělství, bezpečnost a opravy vozidel, nebo se baví aktivitami, jako jsou turistika, rybaření a cyklistika a další outdoorové sporty.
Model Cat S41 je následník chytrého telefonu Cat S40 s vylepšeními v podobě baterie s úctyhodnou kapacitou 5000mAh, která umožňuje pohotovostní režim po dobu až 44 dní nebo až 38 hodin hovoru v síti 3G, což je velmi užitečné ve dnech, kdy jste tam, kde nemůžete svůj mobilní telefon nabíjet. Díky funkci Battery Share můžete dobíjet další telefony a příslušenství, neboť váš telefon se promění v power banku.
Model Cat S31 je následníkem chytrého telefonu Cat S30, základu portfolia chytrých telefonů značky Cat pro uživatele, kteří vyžadují solidní telefon, na který se mohou spolehnout. Přístroj obsahuje výkonnou 4000 mAh baterii, v odolném pouzdře splňujícím požadavky na vodotěsnost podle normy IP68, je odolný proti prachu a vydrží pád z výšky až 1,8 m na betonový povrch. Odolnost přístroje je certifikována podle standardu MIL SPEG 810G. Cat S31 je telefon, který si s sebou můžete vzít kamkoli, zůstat ve spojení a dělat mnohem víc věcí.
Tablet Caterpillar T20 je první odolný tablet od této značky a byl vytvořen především pro uživatele, kteří pracují v situacích a prostředí, která vyžadují skutečně odolný přístroj. Tablet je vybaven operačním systémem Windows 10 a LTE a je voděodolný podle normy IP67, takže odolá po dobu 30 minut ponoření do vody hluboké 1 metr, nevadí mu vlhkost, písek a prach a vydrží pád z výšky 1,8 metru. Kromě toho mu nevadí vibrace, slaná mlha ani extrémní tlak vzduchu, takže se může používat při jakékoli činnosti v jakémkoli klimatu.
Pokud tedy toužíte po odolném chytrém telefonu nebo tabletu s velkou výdrží baterie, vybaveném funkcemi, které pomáhají v náročných nebo outdoorových podmínkách, včetně obrazovky optimalizované pro použití na přímém slunečním světle nebo s mokrýma rukama, navštivte pro více informací www.catphones.com.

Redakčně zpracovala: Milena Hurajová,
Foto: internet a archivy firem